Elektriraudtee paneb pühapäeval käiku ligi 1000 iste- ja seisukohaga tasuta rongi
Lisatud Kuku raadio intervjuu!

Illustratiivne foto.

FOTO: Toomas Huik / Postimees

Elektriraudtee paneb sel pühapäeval kell 10.10 Tallinn-Aegviidu matkarongile pika rongi, milles on iste- ja seisukohti ligi 1000.

Ühtlasi otsustas Elektriraudtee, et kõigile matkalistele on sel päeval selles rongis sõit tasuta. «Teeme omalt poolt kõik, et 27. juuli intsident Kloogarannas jääb viimaseks ning edaspidi saame kõikidele rongisõpradele tagada ruumika ja kiire sõiduelamuse,» sõnas Elektriraudtee müügi- ja turundusjuht Norbert Kaareste.

Pühapäeval, 4. augustil kell 10.10 väljub Tallinna Balti jaamast matkarong Aegviitu. Aegviidus on kõigil võimalus osaleda Kõrvemaa Matka- ja Spordikeskuse pakutavatel matkadel või tutvuda iseseisvalt Kõrvemaa looduskaitseala vaatamisväärsustega.

Elektriraudtee matkarongid on käigus igal augustikuu pühapäeval. Matkadele on oodatud kõik inimesed, kes soovivad tervislikku vaheldust suvisele linnamelule ning tutvuda Harjumaa looduse ja vaatamisväärsustega. «Kindlasti soovitame kaasa võtta joogi ja kerge eine pikniku jaoks, võimalusel ka binokkel ja fotoaparaat, supelriided ja vihmakeep. Jalga loomulikult mugavad matkajalatsid. Osalejal tuleks matkaks planeerida terve päev,» lisas ettevõte.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles