Ja selle aasta jõuluvärviks on... roheline!

Ülle Kaljuste Elle Kulli elulooraamatu esitlusel.

FOTO: Jelena Rudi

Detsember on teadagi kuu, kus rohelisest puudus ei tule, kuid seda rohkem paneb meie silmad särama see, kui torkavroheliste jõulupuude vahele eksib ära ka hoopis kevadisemat, võiks lausa öelda kapsaussikarva rohelist.


Stiilinäite sellest, kuidas rohekad aksessuaarid meie moepilti võivad rikastada, andis esmaspäevasel Elle Kulli raamatuesitlusel meie armastatud teatridiiva Ülle Kaljuste.

Talle omase lihtsusega tumedasse riietunud näitlejanna oli lisandeid valides kindla peale välja läinud ning harmooniliselt ühte sobitanud nii oliivikarva õlasalli, moodsa käekoti kui kõrvarõngad.

Salapärase tämbriga daami õlgadele heidetud rätikust õhkus India saride siidisust ja bollywoodlikku glämmi. Ei tasu ka unustada, et Portugalis on roheline lootuse värv ning Jaapanis tähistab roheline igavest elu. 

Samas - kas ei meenuta Ülle kõrvas ripuvad pallikesed mitte meie emakest Maad - ärgem unustagem, et Kopenhaagenis on käimas kliimakonverents, kus pannakse paika meie rohelise maakera saatust.

Ja et rohelisi värvivarjundeid lisaks aksessuaaridele ka mujal kasutada annab, selle tõestuseks on artiklile lisatud pildirida, mis pärineb laia maailma moelavadelt ja tuntud moedisainerite nõelasilmast.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles