Elisa pakub töötutele püsimakseta kõnepaketti

Elisa esindus

FOTO: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Esmaspäevast, 15. veebruarist saavad end töötukassas arvele võtnud inimesed liituda Elisa abipaketiga, mis võimaldab olla operaatori lepinguline klient ilma kuu- või miinimumtasu maksmise kohustuseta.


Elisa abipaketis on minutihind 1,49 krooni ning sama palju maksab SMSi saatmine.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on pakett mõeldud inimestele, kes on praegu töötud, kuid otsivad aktiivselt tööd. «Tööotsingutel on vajadus säilitada oma olemasolev number ning olla kättesaadav vägagi suur ning samuti tuleb aeg-ajalt teha väljuvaid kõnesid. Seda näiteks tööpakkumiste korral,» ütles Hiiepuu.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on tänase majandusolukorra tagajärjel ühiskonnas tekkinud grupp inimesi, kes vajavad sideteenuste kasutamisel erilahendust.

«Meil on ühiskonnas rohkem kui 100 000 töötut, kes sideteenuste kasutamisel ei soovi maksta kuutasu ega miinimumarvetasu ehk ei soovi võtta püsivaid kohustusi,» ütles Andrus Hiiepuu.

Seni oli turul kliendile parimaks lahenduseks kõnekaart, kuid Elisa pakett annab firma teatel kõnekaardi eelised ning võimaldab lisaks stabiilset lepingulist suhet.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back