Arvuta välja, kui palju head saaks teha ühe tunniga
Lisatud Kuku raadio intervjuu!

Heategevuskalkulaator.

FOTO: facebook.com/armastanaidata

Heateo Sihtasutus kutsub jõulude ajal kõiki heategevuskalkulaatoriga välja arvutama, kui palju head saaks teha ühe euro või ühe tunni vaba aja annetamisega.

Annetuskeskkonna «Ma armastan aidata» heategevuskalkulaatori abil saab uurida, millised on heategevusvõimalused laste- ja loomade kaitse, tervise ning hariduse vallas. Kalkulaator pakub infot 23 hoolikalt väljavalitud heategevusühingu tegevuse kohta.

«Heategevuskalkulaator sobib hästi ostlemisest tiinesse jõuluaega, pakkudes välja võimalusi, kuidas luua väikese panusega head tunnet südamesse endale ja samas aidata kaasa ühiskonna probleemkohtade lahendamisele. Juhime tähelepanu sellele, et ka 1 euro või 1 tunni annetamine kuus võib midagi muuta, kui see panustatakse läbimõeldult ja püsivalt,» sõnas Heateo Sihtasutuse tegevjuht Maris Ojamuru.

«Kalkulaatori teemadering on lai ning pakub kindlasti midagi erinevate huvidega heategijatele. Näiteks saab kalkulaatorist vaadata, kuidas saab kasvatada oma teadmistega organisatsioonide juhtimisvõimekust või kuidas aitab panustatud tund või euro loomade varjupaiku, vanemliku hoolitsuseta lapsi või oma lapselapsi ise kasvatavaid toimekaid pensionäre,» lisas Ojamuru. 

«See kalkulaator on praktiline vahend, mis aitab ka kiirel ajal leida endale ühe või mitu valdkonda, kuhu oma head teod suunata,» lisas Maarja Karmin, kes on Swedbanki toetustegevuste spetsialist ja üks annetuskeskkonna «Ma armastan aidata» eestvedajatest.

«Nagu panganduses nii on ka heategevuses oluline, et partner oleks usaldusväärne,» nentis Karmin. «Seetõttu oleme juba viis aastat valinud «Ma armastan aidata» annetuskeskkonda kontrollitud tegevusajaloo ja reaalsete tulemustega organisatsioone, kelle tegevust soovitame toetada rahalise või oma isikliku aja annetamisega.»

Heategevuskalkulaator asub siin. 

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back