Kõrrejoogist sai lastešampus

FOTO: SCANPIX

Kui seni olid poodides müügil laste seas populaarse Draakoni kõrrejoogid, siis nüüd on müügile tulnud ka alkoholivaba šampus ehk vahujook.

«Plaan siseneda laste vahujoogi turule on Põltsamaal olnud juba aastaid, nüüd siis idee ka realiseerus,» rääkis Põltsamaa Felixi turundusdirektor Marek Viilol. Ta lisas, et varem puudus muuhulgas sobiv tuntud tegelane, mis joogi olemust hästi edasi annaks. «Draakon sobib meie hinnangul sellele joogile tegelaskujuna väga hästi,» tõdes Viiol.

Laste vahujookide maitsed on täpselt samad kui Põltsamaal valmistatud Draakoni kõrrejookidel. Naturaalsest mahlast valmistatud Draakoni pirni-õuna ja maasika-õuna vahujook on välja arendatud Põltsamaa tootearendajate poolt. Hetkel ei tooda neid Felix ise, vaid neid teeb tootja, kellel on selliste jookide tootmisel aastatepikkused kogemused.

«Algselt 25 aastat tagasi nätsukommina turule tulnud Draakon on täna paljude laste seas populaarne tegelane, mistõttu oleme lasknud tal liikuda ka muudele toredatele ja lastepärastele toodetele,» rääkis Kalevi turundusdirektor Anne Tääkre, miks aina enam tooteid kannab Draakoni pilti. Aasta alguses jõudsid poodidesse Draakoni marmelaadikommid, juunikuust kummikommid. Eelmisest aastast on müügil Draakoni jäätised, mida valmistab ja turustab Balbiino.
 

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles