Tööstused peibutavad aina tervislikumat rüübetega

Aura uued joogid.

FOTO: A Le Coq

Kuna tervislik elusviis on üha rohkem moes, siis püüavad ka kohalikud toiduainetetööstused aina tervislikumaid tooteid pakkuda.

A. Le Coq hakkas tootma Aura Mehu sarja, milles on  kaks erinevat maitset – õuna-virsiku-porgandi ja õuna-ananassi-porgandi. «Aura Mehu erineb tavapärasest mahlajoogist  kõrge, 60%lise mahlasisalduse ja püreemahla kasutamise poolest,» teatas ettevõte.

Toode erineb tootja kinnitusel teistest turul olevatest mahlatoodetest  pehme maitse, kõrge mahlasisalduse ja puuvilja-porgandi maitsva kombinatsiooni poolest.

Põltsamaa Felix aga laiendas funktsionaalsete smuutide sarja Pai Pluss, lisades tootevalikusse uue jõhvika-õuna hommikusmuuti jogurti, kiudainete ja B-rühma vitamiinidega.

«Pai Pluss jõhvika-õuna smuuti on rikastatud B-rühma vitamiinidega, mis aitavad kaasa vaimsele jõudlusele ja närvisüsteemi talitlusele ning vähendavad väsimust ja kurnatust,» lubab Põltsamaa Felix.

Uus funktsionaalne smuuti sisaldab lisaks B-rühma vitamiinidele selliseid traditsioonilisi hommikusöögi koostisaineid nagu mahl, puuviljad, jogurt ja kiudained.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles