Rimi ikka Rakvere värsket liha ei müü

Lihalõikus Rakvere lihakombinaadis.

FOTO: Mihkel Maripuu

Eesti suurima lihatootja Rakvere Lihakombinaadi värsket liha tarbija Rimi ja Säästumarketi poelettidelt endiselt ei leia, sest ettevõte pole jõudnud Rimi juhtkonnaga kokkuleppele.


«Kahjuks jah on Rimis müügil vaid meie hakkliha,» ütles Rakvere Lihakombinaadi juhatuse esimees Anne Mere. Põhjusi palus ta küsida kaubaketi juhtidelt, mida E24 ka tegi.

Rimi Food ASi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Evelin Mägioja selgitas, et kaubanduskett võtab pakkumisi toorliha tarneks kõigilt suurematelt tarnijatelt kord kuus ja nende alusel valitakse välja koostööpartnerid järgnevaks kuuks.

«On tõsi, et viimase poole aasta jooksul on toorliha osas olnud parimad pakkumised Atrialt ja Saaremaalt ja seetõttu ongi müügil, peale hakkliha, nende lihatööstuste toorliha,» tõdes Mägioja.

Ta lisas, et Rimis on lai valik Rakvere teisi lihatooteid ja nende osas sujub koostöö kenasti. «Just lõpetasime 22. augustil ühise kampaania, kus Rimides ja Säästumarketites oli võimalik Rakvere grilltooteid ostes osaleda loosimises ja võita sõiduauto Opel Astra.»
 

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles