Šokis vanem: Tartu kiirtoidukohas näidatakse lastele nilbusi

Happy Meal eine.

FOTO: Seth Perlman/AP

Tartu Lõunakeskuse McDonald’sis lastega einestanud lugejat nörritasid telerist tulevad aluspesus aelevad naised ja neid sülelevad mehed.

Lugeja sõnul oli lastel küll tore ja lõbus, kuid tal oli kummaline vaadata naeratavate laste taustal ülisuurelt ekraanilt MCM kanalit. «Tegemist on muusikakanaliga, mille lauluvideod sisaldavad maas aluspesus aelevaid naisi, keda sülelevad aluspükstes mehed, naisteks riietatud mehi ja palju muud seksile viitavat,» rääkis lugeja ekraanis nähtust ja küsis, kas see on mingisugune McDonald’si uus trend.

Ekraanil olnud muusikavideo

FOTO: Lugejapilt

«Kuue-aastane tütar pugis Happy Meali ja vaatas samal ajal, kuidas kaks meest ühe naise kallal majandasid ... Nilbe,» väljendas lugeja oma seisukohta.

McDonald's Baltikumi turundusdirektori Marius Stonkus vabandas kujunenud olukorra pärast ning ütles, et firma on murelikule lapsevanemale probleemi tõstatamise eest väga tänulik, sest see külastajate tagasiside aitab muuta ettevõtet paremaks.

«Lapsevanema mure on igati mõistetav ning taoliste situatsioonide vältimiseks kõlab edaspidi McDonald’s restoranides taustamuusika üksnes kõlaritest ning teleriekraanilt on võimalik jälgida vaid spordikanaleid,» ütles Stonkus.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles