Vannituppa sissemüüritud kass päästeti pärast 27 päeva

Vannituba remontinud töömehed ei pannud tööhoos tähele, et müürisid selle käigus ka kassi vanni alla sisse.

FOTO: SCANPIX

Saksamaa lääneosas päästeti pärast nelja nädalat vanni alla sissemüüritud kass, kes tuli sellest katsumusest täiesti eluga välja.

Nordrhein-Westfaleni liidumaa Meckenheimi linnas päästsid päästeameti töötajad Simba-nimelise kassi tänu sellele, et naaber kuulis oma korteri kõrval asunud värskelt renoveeritud vannitoast veidrat kraapimist, vahendab Local.

«See on tõeline ime,» rääkis väljaandele Bonn General-Anzeiger kassi omanik Helga Henkel, kes ei olnud kassi näinud alates 8. märtsist. «Me otsisime Simbat igalt poolt – panime kuulutused üles, käisime kassi öösiti taskulambiga otsimas,» kirjeldas ta.

Professor Reto Neiger Gießeni väikeloomakliinikust ütles, et kassid on võimelised elama väga pika aja ilma joomata, kuna nende eellased olid kõrbeloomad. Kuigi neli nädalat on siiski väga pikk aeg, et olukorrast elusana välja tulla, ei ole selles tema sõnul midagi ebatavalist.

Kassi omaniku sõnul ei ole lemmikloom veel täielikult sissemüürimisest taastunud, kuid on selle lühikese ajaga juba umbes 200–300 grammi kaalus juurde võtnud.

Vaata katsumusest pääsenud kassi pilte siit.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back