Tuul häiris saartevahelist praamiliiklust

Triigi sadama Saaremaal

FOTO: Külliki Rooväli/Postimees/EMF

Tugeva tuule tõttu oli eile häiritud Saaremaa ja Hiiumaa vaheline praamiliiklus – ära jäid kaks plaanipärast reisi Sõru–Triigi liinil.

«Eile jäi väga tugeva tuule tõttu ära kaks väljumist parvlaevaga Kõrgelaid Saaremaa ja Hiiumaa vahelisel Triigi-Sõru liinil,» ütles Väinamere Liinide teenindusjuht Anu Hiiuväin. Mandri ja saartevahelist liiklust tuul ei häirinud.

Graafiku kohaselt on iga päev reisid Sõrult kell 8.15 ja kell 17.30 ning Triigist kell 9.30 ja kell 19.00. Eile jäid ära Triigist kell 9.30 ja Sõrult kell 17.30 väljuma pidanud reisid.

«Kõigile e-pileti ostnutele saadetakse kohe SMS, kui on selgunud, et sõidugraafikus toimub muudatusi,» selgitas Hiiuväin. Eile saadeti kell 7.17 mõlema ära jääva reisi piletiomanikele SMS, mistõttu said nad teha vajaduse korral plaanid ümber ega pidanud sadamasse kohale sõitma.

«Praegu on veel madalhooaeg ja reiside täituvus sellel liinil on väike – ühel reisil oli e-pileti ostnud kaks sõiduautot ja kolm kaubikut, teisel reisil kolm sõiduautot ja kolm kaubikut,» märkis Hiiuväin.

Praeguse seisuga on laevaliiklus plaanipärane.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles