Praamisabade vähendamiseks muudeti Regula väljumisaegu

Parvlaev Regula.

FOTO: Peeter Langovits

Väinamere Liinid püüab ennetada ja vältida Regula vabagraafikule minekut tippaegadel ning muudab seetõttu alates neljapäevast, 21. maist osaliselt Regula reiside väljumisaegu Kuivastu-Virtsu liinil.

Muudatus on kooskõlastatud Saare maavalitsusega, teatas Väinamere Liinid. 

Reisijatel, kes on juba ostnud Regula reisidele pileteid, palub firma e-pileti ostukalendrist väljumisajad üle vaadata. Ostetud pilet kehtib  eelisjärjekorrast ka eelneval ja järgneval väljumisel, seega on võimalik valida sobiv reis kolme väljumise hulgast. «Teavitame juba e-pileti ostnud kliente ka otse telefoni või e-kirja teel muudatusest,» ütles Väinamere Liinid teenindusjuht Anu Hiiuväin ning lisas, et firma vabandab võimalike ebamugavuste pärast, mis võivad muudatuste tõttu ette tulla.

Tavapäevadel teeb Regula 6 reisi ja Muhumaa 16 reisi ühest sadamast. Reedel ja pühapäeval lisandub teises graafikus olevale Regulale veel kaks väljumist. Parvlaev Muhumaa teenindab ikka tavapärases 1:10 min põhigraafikus. 

Täpsete väljumisaegadega sõidugraafik on e-pileti ostukalendris vastava kuupäeva all.

Alates laupäevast, 16. maist, sõidab seoses parvlaev Saaremaa remondiga kuni remondiperioodi lõpuni Kuivastu-Virtsu liinil teise laevana Regula.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles