Eesti juhid saavad nüüd soodsalt tankida võõrsil

Olerexi kliendikaart kehtib nüüd ka võõrsil.

FOTO: Erik Prozes/Postimees

 Kolme Balti kütusefirmade kokkuleppe kohaselt integreeritakse tanklakettide kliendi- ja kütusekaardid ühtsesse süsteemi, mis võimaldab kõigil nende klientidel tankida soodustingimustel kütust.

Kokkuleppe sõlmisid  Olerex Eestist, VIRŠI-A Lätist ning EMSI ja Ventus Leedust, teatas Olerex. Esialgu saab seda soodustust kasutada 140 tanklas üle Baltikumi, Lukoil Eesti tanklaketi ostuga kasvab aga koostööd puudutavate tanklate arv koguni 170-ni.

 Kokkuleppe järgi hakkavad äriklientidele väljastatud deebet- ja krediitkaardid kehtima kõikjal Baltikumis, misläbi saadakse soodustustest osa lisaks kohalikul turul ka kõikides teistes Balti riikides.

Äriklientidele, s.h. peamiselt rahvusvahelist transporditeenust osutavatele ettevõtetele sobib see eelkõige tänu soodsamatele kütuste hindadele Lätis ja Leedus. Lätis ja Leedus soetatud kütuse käibemaksu tagasitaotlemise võtab Olerex täielikult enda peale.

«Arvestades aga valitsuse plaane tõsta jõuliselt mootorikütuste aktsiise Eestis, suureneb äriklientide kasu ja rahaline kokkuhoid veelgi,» kinnitab Olerex oma teates. Näiteks peaks 20 pikamaa-autoga ettevõte aastase kütuse tarbimisega 700 000 liitrit järgmise kolme aastaga säästma rahaliselt enam kui 200 000 eurot.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles