Homsest saab Moskva rongile pileti osta ka elektrooniliselt

Tallinna-Peterburi-Moskva rongile saab homsest pileti lunastada ka läbi elektroonse piletimüügisüsteemi.

FOTO: Sander Ilvest

Homsest, 16. septembrist on võimalik Tallinn-Peterburi-Moskva rongile pileteid osta online piletimüügisüsteemi kaudu.

Kui varasemalt tuli rongile pääsuks pilet lunastada rahvusvaheliste reisirongide piletikassast Balti jaama II korrusel, siis vastavatud elektroonilise piletimüügisüsteemi kaudu ostetud pileti võib ise välja printida ning sellega otse rongile suunduda.

Elektroonne piletimüük toimub läbi Venemaa Raudteede veebisüsteemi aadressil, mille kasutajaks tuleb enne ostu registreeruda. Süsteemi pääseb ka läbi Eesti Raudtee kodulehel või Go Raili kodulehe.

Lisaks vastavatud online piletimüügile saab pileteid osta Go Raili piletimüügikeskusest, rahvusvaheliste reisirongide piletikassast Balti jaama II korrusel ning suurematest reisibüroodest üle Eesti, kust saab ka täpsemat infot sõidugraafikute ja piletihindade kohta. Venemaa poolel korraldab piletimüüki Venemaa Raudteede tütarettevõte Federal Passenger Company.

Reisirongiliiklus Venemaa suunal avati taas 10. juulil Eesti Raudtee ja Venemaa Raudteede koostöös. Rong väljub mõlemalt suunalt iga päev ning teeb teel Moskvasse peatuse ka Peterburis. Liini avamisel pandi rõhku reisijaile sobivatele väljumis- ja saabumisaegadele. Samuti on Rongis uued ja mugavad kupee-, platskaart- ja istekohtadega vagunid ning restoranvagun

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles