Superbusi peatamiseks tuleb käega viibata

FOTO: Eero Vabamägi

Varsti Eesti liine teenindama asuv Superbus kinnitab, et väikestes peatustes bussi peale saamiseks tuleb käega viibata.

Detsembri keskelt alates Tallinnast Tartusse, Pärnu ja Narva sõitma hakkavad SuperBus bussid teevad oma liinidel peatuseid ka väiksemates kohtades maantee ääres, teatas ettevõte. «Meie bussidele saab siseneda ja neist väljuda kõigis neis peatustes, mis on kirjas meie liinilubadel ja busside sõiduplaanis,» selgitas Superbus tegevjuht Lauri Helke.

Ta lisas, et inimestel, kes soovivad väiksemates kohtades olevatest peatustest bussi peale tulla, oma plaanidest juhile julgelt ja varakult käega lehvitades märku anda. «Nii võib bussijuht olla kindel, et tegemist ei ole juhuslikult tee ääres kõndiva kohaliku elanikuga,» räägib Helke.

Tallinn - Narva liinil hakkab SupeBus tegema järgmisi peatuseid - D-terminal, Tallinna bussijaam, Vet. Punkt, Jõelähtme, Kodasoo, Loksa tee, Sämisilla, Padaorg, Sillamäe, Auvere, Lennujaam ja Narva Bussijaam.

Tallinn - Tartu liinil peatub buss D-terminalis, Tallinna bussijaamas, Tallinna lennujaamas, Kose-Ristil, Mäekülas, Puhu ristil ja Tartu bussijaamas.

Pärnu suunal on peatusteks D-terminal, Tallinna bussijaam, Kernu kauplus, Ruunavere, Jänesselja ja Pärnu bussijaam. Täpsed ajagraafikud avalikustatakse peagi.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles