Nädala valikud - kingituste «päästerõngas»

FOTO: osta.ee

Selle nädala tooted on valitud lähtuvalt saabuvatest jõuludest. Kui Sul on veel mõni kingitus puudu, siis viskame Sulle «päästerõnga». Kui Sa ei leia sellest postitusest siiski sobivat, millega lähedasi rõõmustada, siis vaata lisa siit.

1. 

NufNuf koerapesa Osta.ee fotod

FOTO: osta.ee

Kuidas oma karvast lemmikut rõõmustada? Valisime Nufnufi toodetest välja universaalse pesa, mis sobib igas suuruses koertele.

Nufnufi pesad on valmistatud vett ja mustust hülgavast teflon-viimistlusega kangast, mis tähendab, et madratsi võib vajadusel jätta ka õuemurule või terrassile, kuna pealiskangas on vastupidav ka välitingimustes. NufNuf on Eesti koeratarvete kaubamärk, mis pakub nutikaid ning põhjamaiselt minimalistliku disainiga tooteid arukatele koertele.

2.

Dadamora t-särk Osta.ee fotod

FOTO: osta.ee

Riideid kingitakse lastele küll harvem, enamasti poetatakse kingikotti ikka mänguasju. Kuid selline vahva helehall lõbusa panda pildiga t-särk teeb kindlasti rõõmsaks iga väikse poisi.

Kuna see toode on käsitsi valmistatud, võib esineda toredaid väikesi iseärasusi. See aga ei kahanda toote väärtust, vaid teeb ta unikaalseks, kordumatuks ja lisab iseloomu, mida ei saa kopeerida.

3.

Liisi Elken kalender Osta.ee fotod

FOTO: osta.ee

Märkmik-kalender on vahva kingi-idee jõuludeks oma lähedastele. «Kalender 2016» ehk lõbusalt värviline, minimalistliku graafikaga märkmik- (laua-, seina-) kalender on sinu mugav abiline igapäevaste plaanide tegemisel. Lisaks on see ka silmapaistev sisustuselement.

Kalendrist leiad: olulised tähtpäevad, ruumi märkmete tegemiseks, lühendatud tööpäevad, kella keeramise päevad koos keeramissuunaga. Abimees missugune!

4. 

PuudWood mansetinööbid Osta.ee fotod

FOTO: osta.ee

PuudWood teab, et loodust tuleb austada ja puud väärtustada. Puidu väärikas kasutamine näitab, kui palju seda tegelikult hinnatakse. PuudWood väärtustab puitu ja hoolitseb selle eest, et väärt mehed näeksid veel väärikamad välja.

Naturaalsest termotöödeldud männist käsitsi valmistatud mansetinööbid teevad igale mehele au. Lisaväärtust annab ka vineerist kinkekarp.

5. 

Hilp pusa Osta.ee fotod

FOTO: osta.ee

Tulnukad on olemas! Vähemalt Hilpi poolt valmistatud aplikatsiooniga pusal.

Hilp on hiljuti asutatud bränd, kes valmistab limiteeritud koguses riideid naistele, meestele ja lastele. Nende eesmärk on pakkuda kiiksuga riideid, mis eristuvad teistest omataolistest.

Mõnusat jõulueelset aega!

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back