E-Maxima laienes veel kümnesse külasse

Maxima kauplus Tallinnas Linnamäe teel.

FOTO: Jaanus Lensment

Detsembri keskpaigast on E-Maxima teenuseid võimalik kasutada veel kümne Tallinnale lähedalasuva küla elanikel.

«Pärast e-supermarketi käivitamist on paljude Tallinna lähipiirkondade elanikud avaldanud huvi, et ka neil oleks võimalik koju toidu- ja esmatarbekaupu soetada,» ütles E-Maxima projektijuht Mihhail Solovjov.

Esimeste kuude jooksul laiendati teenuseid 15 asumile pealinna lähistel. Detsembri keskpaigast pakutakse E-Maxima kasutamise võimalust ka Kelvingi, Leppneeme, Lubja, Pringi, Püünsi, Randvere, Rohuneeme ja Tammneeme külade elanikele Viimsi vallas, Kangru asukatele Kiili vallas ja Järveküla elanikele Rae vallas.

Solovjovi sõnul suurenes E-Maxima teeninduspiirkonnas elavate inimeste arv kuni 10 000 inimese võrra. «E-Maxima on olnud avatud ligi aasta ning kliendid on selle väga positiivselt vastu võtnud – üha enam lisandub inimesi, kes sooritavad oste mitu korda nädalas,» lausus ta, lisades, et esimeste päevade jooksul laekunud tellimused kinnitavad, et ka uued kliendid võtavad uue võimaluse vastu.

Maxima kavatseb e-supermarketi võimalusi arendada ka järgmisel aastal, näiteks on plaanis suurendada tellimuste arvu kolm korda.

E-Maximas pakutakse ostjale kõiki Maxima supermarketitest tuttavaid toidu- ja esmatarbekaupu. E-supermarketi kodulehel saab tellimusi esitada seitsmel päeval nädalas ööpäev läbi.

E-Maxima tellimusi võetakse vastu Tallinna linnast ja ümbruskonna asulatest - Haabneeme, Harku, Iru, Laagri, Laiaküla, Loo, Maardu, Metsakasti, Miiduranna, Muuga, Peetri, Pärnamäe, Tabasalu, Viimsi, Äigrumäe, Liivamäe, Kelvingi, Leppneeme, Lubja, Pringi, Püünsi, Randvere, Rohuneeme, Tammneeme, Kangru, Järveküla.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles