iDeal kampaania

Finnair alustas soodsate New Yorgi lennupiletite kampaaniat

Manhattani kõrghoone.

FOTO: SCANPIX

Seoses täna alanud Finnairi Tallinn – New York lennupiletite sooduskampaaniaga tuletab lennufirma reisijatele meelde, et nende isikuandmed peavad olema lennupileti broneeringusse sisestatud hiljemalt 72 tundi enne väljalendu.


«Ameerika Ühendriikidesse või läbi Ameerika Ühendriikide reisimisel kehtib lennu turvalisust käsitlev nõue, mis kohustab kõigil lennufirmadel jälgida reisijate isikuandmete olemasolu broneeringus,» selgitas Finnairi Baltikumi müügijuht Guerman Tyvoniouk.

«Juhul, kui andmed ei ole laekunud süsteemi õigeaegselt, võib see tekitada sihtkohta jõudes reisijale asjatuid ebamugavusi ning lennufirmale märkimisväärseid trahvinõudeid. On ette tulnud ka olukordi, kus reisijaid ei lubata puudulike isikuandmete tõttu lennule,» lisas ta.

Samuti tuleks tähelepanelikult üle vaadata lennupiletite ostmisel sisestatud või reisibüroole edastatud isikute nimed. Lennupiletil olev nimi peab täielikult ühtima passis oleva nimega. See tähendab, et ühtegi tähe- ega kirjaviga ei ole lubatud, välja arvatud täpitähed. Vea esinemisel nimes võib lennule registreerudes tekkida probleeme ning hilisem nimetähtede parandamine broneeringus on tasuline. Antud nõue kehtib kõikidele lennureisijatele.

Ameerika Ühendriikidesse reisijad peaksid lennupiletite ostmisel jälgima, et pileti broneerimise käigus oleks sisestatud ka nõutud isikuandmed – reisija täisnimi, sugu ja sünniaeg. Tegemist on Ameerika lennujaamades ja lendudel turvalisuse tõstmiseks kehtestatud reegliga

Tänasest kuni 23. detsembrini saab osta soodsaid Finnairi lennupileteid Tallinnast New Yorki väljumisega 10. jaanuarist kuni 31. märtsini 2011. aastal. Maksimaalne kohaloleku aeg on kuni üks kuu. Edasi-tagasi lennu piletid hinnaga alates 6900.- kroonist tulevad müüki piiratud arv.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles