Kindlustusselts kontrollib avariiremondi läbinud autosid

Remont

FOTO: SCANPIX

Esimese Eesti kindlustusseltsina pakub Ergo oma kaskoklientidele võimalust avariiremondi läbinud sõidukid koos üle kontrollida.

Mõnel juhul soovib autoomanik kontrollida, milliseid töid autol teostati, aga ei soovi seda teha tööde teostaja juures. «Me soovime, et kliendil oleks võimalus küsida, mida ja miks tema autoga remonditöökojas tehti,» selgitas Ergo kahjukäsitluse osakonna juhataja Caterina Lepvalts.

Kindlustusseltsi esindajaga vaadatakse üle remondi eelarve ja võrreldakse seda auto juures tehtud töödega, vahendab kindlustusselts. Aastas käib Ergo kaskokindlustusega autosid Eestis remondis tuhandeid. Ainuüksi möödunud aasta detsembris jõudis seltsi üle 600 kaskokindlustuse juhtumi. Täiendavat kindlustunnet soovivad ennekõike juhid, kes ise autoremondist palju ei tea.

Lepvaltsi sõnul teeb kindlustusfirma koostööd vaid usaldusväärsete remonditöökodadega. Suur osa neist on pikaajalised koostööpartnerid, kus autoomanikke hästi koheldakse. Kaskokindlustuse sõlminud kliendile on täiendav kontroll Ergo Tallinna kahjumajas tasuta.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles