Poekett alustas koostööd tanklaga

Säästukaardiga saab nüüdsest Alexela tanklates soodustust.

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Eesti vanim ja suurim jaeäri Coop Eesti sõlmis koostöölepingu Alexela grupiga, mille raames on tänasest kõigile Säästukaardi kasutajatele kütuseliiter Alexela tanklates soodsam.

Alexela Oil juhatuse esimehe Ain Kuusiku sõnul annab ettevõte järgnevateks nädalateks Coop Eesti kliendikaardi omanikele kolmesendilise hinnasoodustuse. «Nii nagu Alexela peab üheks oma eesmärgiks olla kohal ka kaugeimais Eestimaa valdades ja külades, on see eesmärk ka Coop Eestil,» lubas Ain Kuusik. Kolmesendiline soodustus kehtib Väikese Taksi kampaania perioodil kuni 16. veebruarini.

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul on Coop Eesti peamisi eesmärke oma klientomanike ja püsiklientide huvide eest seismine. «Oma kliendile pakutavate hüvede püsival arendamisel, sealhulgas Säästukaardi partnerpakkumistel on olnud oluline roll meie liidripositsiooni säilitamisel jaeturul,» ütles Jaanus Vihand.

Säästukaardi tavapärane soodustus Alexela tanklates hakkab olema 1,5 senti liitrilt ning maksekaardina toimival Säästukaart Plussil kaks senti liitrilt. Koostööleping sõlmiti ettevõtete vahel järgnevaks viieks aastaks.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles