Uus autorendiettevõte lubab odavat hinda

Ülemaailmne autorendifirma on jõudnud Eestisse

FOTO: SCANPIX

Eesti turule jõudis soodne autorendiettevõte Payless, mis pakub konkurentsi nii teistele autorendiettevõtetele kui ka ühistranspordile.

Autorendiettevõtte pakub sõidukirendi teenust soodsate hindadega. Teenus on mõeldud selleks, et inimene, kes transpordiks sõidukit vajab, saaks seda võimalust kasutada ega peaks isikliku sõiduki puudumisel kasutama vaid ühistransporti.

Autorendi hinnad on võrreldes seni Eestis tegutsevate autorendiettevõtete pakkumistega soodsamad, olles võimelised konkureerima ka ühistranspordiga – seda eriti pikemate distantside puhul.

Payless Eesti esindaja sõnul on soodsa autorendiettevõtte konkurentsieeliseks teiste kohalike rendiettevõtete ees aastakümnete pikkune kogemus üle maailma. «Payless on kindlasti ka paljudele eestlastele, kes välisreisidel on rendisõidukit kasutanud, varasemalt tuttav,» tõi Payless Eesti esindaja esile, rõhutades, et erinevate sõidukite valik on nende autopargis väga lai.

Paylessi autopargis on esindatud nii mini- ja väikeautod kui ka maasturid ja premium-klassi sõidukid. Lisaks on võimalik rentida ka kaubikuid.

Paylessi autorent järgib ka Euroopa Komisjoni ja riiklike tarbijakaitseametite eestvedamisel  läbipaistvamaks muudetud autorendi lepingu sisu ja vormi, muutes auto rentimise protsessi tarbijasõbralikumaks ja lihtsamaks.

Lisaks Eestile tegutseb Paylessi autorent Euroopas veel Bulgaarias, Küprosel, Kreekas, Islandil, Iirimaal, Rumeenias ja Inglismaal.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles