Parvlaevagraafikud muutuvad kevadiselt tihedamaks

Pühade perioodiks 24.-27.märtsini on Kuivastu-Virtsu liinile lisatud 43 väljumist ja Rohuküla-Heltermaa liinile 14 väljumist.

FOTO: Mati Hiis / Õhtuleht

Väinamere Liinide teatel on lisatud kevadpühadeks nii Hiiumaa kui ka Saaremaa parvlaevade graafikusse täiendavaid reise ning pärast pühi jätkub senisest tihedam sõiduplaan.

Pärast kevadpühi lisanduvad Virtsu-Kuivastu parvlaevagraafikusse täiendavad reisid reedeks ja pühapäevaks - kokku 24 väljumist nädalas ja aprilli keskel läheb Saaremaa liin igapäevaselt üle kahe laeva graafikule, mis lisab nädalasse veel 32 väljumist. 

Hiiumaa liinil tihenes talvegraafik alates märtsi teisest nädalast 10 reisi võrra. Pärast kevadpühi lisandub Rohuküla-Heltermaa liinile täiendavalt kuus väljumist ja aprilli keskelt lisandub veel neli reisi nädalas.

Ühtlasi teenindavad Kuivastu-Virtsu liini alates 24. märtsist parvlaevad Hiiumaa ja Ionas, Rohuküla-Heltermaa liinil sõidavad parvlaevad St Ola ja Regula.

Kevadpühad on laevaliikluses traditsiooniliselt aasta esimese poole suurima nõudlusega aeg. Tänavu langeb kevadpühadega kokku ka kevadine koolivaheaeg, seetõttu võivad ülesõitude tippajal tekkida ka ootejärjekorrad. Kuivastu-Virtsu liinile on võimalik nädal enne pühi osta veel e-pileteid enamikule väljumistele.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel osta ette e-pilet ning tulla õigeaegselt sadamasse, siis jaotuvad sõidukid reiside vahel ühtlaselt ja järjekordi ei teki.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back