Kontserdipiletite ostmine läheb märksa kallimaks

Piletilevi

FOTO: Dmitri Kotjuh

 Alates 11. aprillist tuleb Piletilevi klientidel leppida senisest kõrgema teenustasuga, firma põhjendab hinnatõusu müügivõrgu ülalpidamisega seotud kulude kasvuga.

Teenustasud tõusevad Piletilevi 153 müügipunktis seniselt 0,60 eurolt 0,90 euroni, teatas Piletilevi. Teenustasu muudatus ei puuduta kolmekümmet müügipunkti, milleks on peamiselt kultuuriasutuste kassad - sealt saab pileti soetada jätkuvalt ilma lisatasuta. Samuti ei rakendu teenustasu elektroonilise pileti soetamisel internetipoest www.piletilevi.ee või Piletilevi mobiiliäpist.

 Piletilevi juhataja Jaanus Beilmanni sõnul on hinnatõus tingitud üldisest kulude kasvust. «Füüsilise müügivõrgu pidamine ja teenindamine on internetimüügist kulukam. Lai üle-eestiline müügipunktide võrk tagab piletite hea kättesaadavuse ka tõmbekeskustest kaugemale jäävatele inimestele ja neile, kes ei ole harjunud kultuuripileteid internetist ostma,» rääkis Beilmann.

 Ta lisas, et hoolimata internetimüügi osakaalu pidevast kasvust on füüsiline müügivõrk väga vajalik. «Müügivõrgust ostetavate piletite osakaal Piletilevi kogumüügis kõigub hooajast sõltuvalt kuni kaks korda, mis näitab, et väikeses Eestis on 183 müügipunktiga regionaalselt hästi levinud müügivõrk inimestele oluline,» tõi Beilmann näite.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles