Suurpanga hooldustööd tõid hulgaliselt uuendusi

Hoodlustööde võivad häirida kaadimakseid või internetipanga tööd.

FOTO: Aldo Luud / Õhtuleht

Pangad annavad aeg-ajalt teada öisetest elektrooniliste kanalite hooldustöödest ja sellest, kuidas need võivad häirida kaadimakseid või internetipanga tööd.

Swedbank seletab, milliseid uuendusi tõi kaasa esmaspäeva ööl vastu teisipäeva toimunud hooldustööd.

-Ülekanded nii eraisiku kui ettevõtte krediitkaardikontolt.

Lisaks krediitkaardiga maksmisele või selle kasutamisele sularahaautomaadis saab krediidikontol olevat vaba raha kasutada nüüd ka interneti- ja mobiilipangas maksete tegemiseks. Ülekannetele rakendub tavapärane pangaülekannete hinnakiri. Teenustasu võetakse pangakaardi teenindavalt arvelduskontolt makse sooritamise hetkel. Valides maksja kontoks krediitkaardikonto, tuletame seda kliendile enne makse sooritamist veel eraldi meelde.

-Eraisikute deebetkaardi PIN-kood internetipangas

Posti teel koju laekuva uue deebetkaardi PIN-koodi saamiseks on edaspidi kaks võimalust. Lisaks PINi postiga koju tellimisele saab seda nüüd  ka turvaliselt internetipangas vaadata. Tähtis on teada, et PIN-koodi saab kaardi aktiveerimise käigus vaadata kolm korda, juhul kui kaardi aktiveerimine jääb esimesel katsel lõpuni viimata. Pärast kaardi aktiveerimist ei ole PIN-kood internetipangas enam nähtav.

-Eraisikute kindlustuslepingud koondväljavõttes

Koondväljavõte on ülevaade kliendi kontodest, kaartidest, investeeringutest, hoiustest, laenudest jm lepingutest pangas. Kui seni kajastusid seal kliendi elukindlustuslepingud, siis nüüd lisandusid ka kodu-, auto-, reisi- ja krediitkaardi kaskokindlustuse lepingud. Koondväljavõttes nähtavaid lepinguid saab hallata filtrite abil. Iga rea lõpus olev noolenupp avab täiendavad võimalused.

-Uus ärikliendi krediitkaart

Pakume äriklientidele uut kombineeritud tagasimakse võimalusega krediitkaarti, millega saab interneti- ja mobiilipangas teha ka ülekandeid limiidikontolt.

-Deebetkaart ettevõttele postiga

Nüüd saavad ka ärikliendid oma deebetkaarte tellida Eesti piires posti teel ettevõtte kontaktaadressile.

Lisaks annab Swebvank teada, et sel nädalavahetusel on tulemas ka iga-aastased suuremad hooldustööd.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles