Parvlaev Ionas alustas taas liiklemist Virtsu-Kuivastu liinil

Parvlaev Ionas.

FOTO: Küllike Rooväli

Teisipäeva õhtul tegi parvlaev Ionas peale remondijärgset häälestamist edukalt lõppenud testsõidu Kuivastu-Virtsu liinil, misjärel alustas koheselt ka lisareisidega.

Ionase reisid toimusid teisipäeval Virtsust kell 21.30 ja Kuivastust kell 22.25 ja parvlaev Maercandia sõitis talle vastu Kuivastust kell 21.30 ja Virtsust kell 22.45, teatas Väinamere Liinid.

Kuivastu-Virtsu liinil kehtib jaaninädalal tavapärasest tihedam sõidugraafik, kus liinil on kolm parvlaeva. Põhigraafikut kannab PL Hiiumaa, lisaks teevad ülesõite parvlaevad Mercandia ja Ionas, mis sõidavad üheaegselt vastamisi mandri ja Saaremaa vahel.

Jaanipühad on tänavu väga pikad ja Väinamere Liinide broneeringute statistika näitab, et mandrilt saartele hakati aktiivselt reisima juba teisipäeva, 21. juuni õhtul ning sellel suunal toimub tihedam liiklemine kuni 24. juuni ennelõunani.

Samamoodi toimub sõit saarelt mandrile ühtlaselt 24. juuni pealelõunast kuni 27. juuni pealelõunani. Kõige rohkem sõitjaid prognoositakse pühapäevaks, 26. juuni päevaks, mil võivad tekkida ooteajad.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles