iDeal kampaania

Tallink viis pileti broneerimise osas sisse suure muudatuse

Tallink Star Tallinna reisisadamas.

FOTO: Erik Prozes

Käesolevast nädalast on Tallinki Eesti ja Soome klientidel võimalik ise ettevõtte kodulehel oma Tallinna-Helsingi liini kiirlaevateenuse Tallink Shuttle reisibroneeringute kuupäevi ning väljumiste kellaaegu muuta. Olemasolevate broneeringute isehaldamise teenust arendatakse edasi ka teistele ettevõtte liinidele ja enamikele veebi kaudu müüdavatele teenustele.

«Suurem osa kõnedest meie klienditeenindusse on seotud sooviga muuta Tallink Shuttle kiirlaevadele ostetud reisi kuupäeva või väljumisaega,» ütles AS-i Tallink Grupp müügi- ja turundusdirektor Margus Hunt.

«Seetõttu pidasime tähtsaks, et veebikeskkonda tekiks võimalus esmalt just selle liini klientidel ise oma reisidetaile vastavalt soovidele muuta. Kindlasti laiendame antud võimalust ka teistele liinidele, teenustele ja turgudele, sest veebikeskkonnas ja mobiiltelefoni kaudu tehtavate broneeringute ning reisile registreerimiste hulk kasvab pidevalt ja väga kiiresti,» märkis Hunt.  

Käesolevast nädalast saavad oma reisi väljumiskuupäeva ja kellaaega ise vastavalt soovitud reiside kohtade olemasolule muuta Tallinki Tallinna-Helsingi kiirlaevateenuse Tallink Shuttle reisijad, kes on oma broneeringu teinud läbi ettevõtte Eesti või Soome broneerimiskeskkonna või klienditeeninduse.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles