Rongisõitjatel läheb taas lihtsamaks

Elroni rong.

FOTO: Ants Liigus/Pärnu Postimees

Remonttööd Tapa-Tartu raudteel lõppevad selleks aastaks. Pühapäevast, 4. detsembrist teenindab Elron Tallinn-Tartu liinil reisijaid taas ainult rongidega.

Kõikidel nädalapäevadel hakkavad rongid liiklema seni vaid esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti kehtinud sõiduplaani järgi.

3. detsember on selle aasta viimane päev, kus toimuvad Tapa-Tartu raudteelõigu remonttööd ning sõitjaid tuleb teenindada osaliselt asendusbussidega. Alates 4. detsembrist saab reisi läbida terves ulatuses rongiga ja ilma ümberistumiseta. 

Sõidukiirused on veel ajutiselt piiratud, seetõttu jääb Tallinn-Tartu liinil kõikidel nädalapäevadel kehtima seni esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti kehtinud sõiduplaan. Ka Tartu-Valga liini rongid hakkavad olema käigus samadel aegadel kõikidel päevadel, vastavalt kas tööpäevase või puhkepäevase graafiku alusel. 

Remontööde lõppemine selleks aastaks võimaldab taastada kõik tavapärased otseühendused Tallinnast Valka ning ümberistumisvõimalused Tallinn-Tartu ja Tartu-Koidula liini rongide vahel.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back