Kevadpühadel toimivad pangaülekanded piiratult

Pangakaardid

FOTO: Kaarel Tigas

Kõigi suuremate pankade kontorid on 1. mail suletud, pangaülekanded toimivad piiratult.

SEB, Swedbanki, LHV, Nordea ja Danske Bank'i kontorid on kevadpühade ajal suletud ning sise- ja välisriiklikud maksed jõuavad arvetele 2. mail.

Mobiilimaksed töötavad SEB ja Swedbanki vahel ka pühade ajal.

SEB pangasisesed maksed jõuavad ka pühade ajal saaja kontole ühe tunni jooksul, 1. mail tehtud Euroopa maksed võetakse vastu, kuid edastatakse need saaja panka 2. mail.

Swedbanki pangasisesed maksed toimivad tavapäraselt. Kuu esimesel päeval panka laekunud nii sise- ja välislaekumised kantakse klientide kontodele 2. mail.

Siseriiklikud arveldused võetakse 28. aprillil vastu, kuid alates 16:00 kontoris ja 16.30-st elektroonilistes pangakanalites tehtud siseriiklikud maksed edastatakse saaja panka 2. mail.

Nordea pangas 1. mail maksete töötlust ei toimu. Välja saadetud maksete väärtuspäevad lükkuvad edasi ühe tööpäeva võrra.

Danske Banki kõik kontorid on 1. mail suletud ja pankadevahelisi arveldusi ja välismakseid ei teostata. pangas võetakse siseriiklikud maksed täitmiseks ja edastatakse saaja panka samal arvelduspäeval, kui maksekorraldus on saabunud panka 28. aprillil enne kella 16.30, kiirmakse enne kella 17.00.

LHV pangas pankadevahelisi Euroopa makseid, seehulgas riigisiseseid ja välismakseid 1. mail ei tehta. Pärast 28. aprilli kell 16 sisestatud makse jõuab saajani teises pangas kõige varem 2. mail. Pangasisesed maksed laekuvad tavapäraselt.

LHV maaklerid kauplevad välisturgudel 1. mail kell 15–23. Kauplemisplatvormide Trader ja Broker kannete korraldusi võetakse 1. mail vastu kuni kell 14.30 ning teostatakse kell 15. LHV järelmaksu ja väikelaenu klienditeenindus ja laenuspetsialistid töötavad 1. mail kell 9–21.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles