Täna pakutakse Eesti veebipoodides ohtralt soodustusi

Näiteid täna pakutavatest kampaaniatest.

FOTO: Kuvatõmmis/E-smaspäev

E-smaspäeva kampaania raames pakutakse paljudes Eesti veebipoodides täna soodustusi ja tasuta transporti ostetud kauba kohaletoimetamiseks.

E-smaspäeva korraldab Eesti e-kaubanduse liit. See on kaks korda aastas toimuv e-ostlemise päev, mil e-kaubanduse liidu liikmed ja erinevad veebipoed teevad terve ööpäeva jooksul sooduspakkumisi.

Suuri soodustusi on tänase päeva puhul lubanud Apollo raamatupood (kuni -70 protsenti), ON24 (kuni -80 protsenti), Rahva Raamat (kuni -90 protsenti), Sangari särgipood (kuni -50 protsenti), Kellakaubamaja (kuni -50 protsenti) ja ilukaubamaja Tradehouse (kuni -50 protsenti). Suurema osa e-poodide lubadused jäävad aga väiksema, 10-30-protsendilise soodustuse või tasuta transpordi juurde.

E-smaspäev toimus esimest korda 10. novembril 2014 ja on alates sellest toimunud iga aasta novembri ja mai teisel esmaspäeval. Täna toimub E-smaspäev viiendat korda.

Eelmisel kampaaniapäeval 14. novembril 2016 osales E-smaspäeval 161 e-poodi ning uuringule vastanute andmetel oli 24-tunnise kampaania läbimüük 1 539 422 eurot (üle 476 000 euro 2015. aastal) ning tellimuste koguarv 12 079 (6055 tellimust 2015. aastal).

E-smaspäeva idee autorite Silver Hage ja Matthias Vutti sõnul on e-ostlemise päeva eesmärgiks pakkuda tarbijatele 24 tunni jooksul paljudes veebipoodides eriti häid pakkumisi ja suurendada Eesti e-poodide tuntust. Inspiratsiooni E-smaspäeva korraldamiseks saadi USA-st (Must reede) ja Hiinast.

Vaata kõiki pakkumisi siit ning loe lisa Facebookist.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles