Jaaniajal sõidavad Elroni rongid teise graafiku järgi

Elroni rong.

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Võidupüha ja jaanipäeva nädalavahetusel sõidavad Elroni rongid puhkepäevase graafiku järgi.

Ida- ja kagusuuna rongid sõidavad alates 22. juunist pühapäevase graafiku järgi, edela- ja läänesuuna rongid sõidavad puhkepäevaste sõiduplaanide järgi alates 23. juunist.

Edelasuuna sõiduplaanid:

Tallinna-Viljandi, Tallinna-Rapla, Tallinna-Türi ja Tallinna-Pärnu liinil sõidavad 22. juunil rongid reedese graafiku järgi, 23. ja 24. juunil puhkepäevase ning 25. juunil pühapäevase graafiku järgi.

Edelasuunal on käigus kaks lisareisi: 22. juunil kell 18.30 väljub lisareis Tallinnast Viljandisse ning 25. juunil kell 20.00 Viljandist Tallinnasse.

Läänesuuna sõiduplaanid:

Tallinna-Keila, Tallinna-Kloogaranna, Tallinna-Paldiski, Tallinna-Riisipere, Tallinna-Pääsküla liinil sõidavad rongid 23.–25. juunil puhkepäevase graafiku alusel.

Ida- ja kagusuuna sõiduplaanid:

Tallinna-Rakvere/Narva, Tallinna-Tartu, Tallinna-Aegviidu, Tartu-Jõgeva, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa liinil kehtib 22. juunil tavapärane reedene graafik ning 23.–25. juunil sõidavad rongid pühapäevase graafiku alusel.

21.–26. juunil Tallinna-Tartu liinil remonti ei tehta, mistõttu asendusbusse ei kasutata ja rongid sõidavad kogu liini ulatuses.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles