Virtsu sadamas valitseb nädalalõppudel liikluskaos

Järjekord Virtsu sadamas.

FOTO: Sander Ilvest

Aastatega sujuva töökorralduse poolest liiklejatele tuttavaks saanud Virtsu sadamas on nädalalõppudel tekkinud liikluskaos, mille tõttu ei jõuta laevu väljumisajaks täis laadida.

Läinud reedel tekkis segadus Virtsu sadama tõkkepuude taga, kus normaaloludes viib sadamasse neli teed, millest üks sõidurada on üldpiletiga sõitjatele, kaks broneeringu ehk e-piletiga sõidukitele ja üks vastassuunas ehk sadamast välja, vahendab Saarte Hääl.

Reedel olid aga ummikusse sõitnud kõik mainitud sõiduradadel olnud autod, nii et sadamast välja ei mahtunud keegi ja ülejäänud autod pressisid mööda kõnniteed, seega oli sõidukeid kokku viies reas.

Ummiku keskel olevad autojuhid pahandasid üksiku sadamatöölisega, kuna neil oli e-pilet kümne minuti pärast väljuvale laevale, kuid reas eespool olevaid autosid edasi ei lastud, samal ajal valitses teisel pool tõkkepuid ehk laevale pääsemise ooteradadel tühjus. Vähemalt üks reede õhtul väljunud laev läks Virtsust ära nii, et pardal oli ruumi sõidukitele, kuid need ei saanud lihtsalt tõkkepuudest läbi.

Mis sellise olukorra põhjustas, loe täpsemalt Saarte Häälest.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles