Ilmetud koolikaubad jäävad unustusse
Hinnavõrdlus!

Multikategelastega koolikaubad Apollos. FOTO: Georg Kõrre

Koolitarvete valikus on ununenud ühevärvilised vihikud-kaustikud-koolikotid, sest üksteisega pistavad rinda ning kutsuvad end ostma hoopis Minionide, Lotte ja Ämblikmehe piltidega tarvikud.

Tellijale Tellijale

Poeketid ja raamatukauplused valmistuvad hoolikalt uue kooliaasta alguseks ning reklaamivad lugematul hulgal nii klassikalisi koolitarvikuid kui ka kõike muud, mida laps võiks kooli minnes endale tahta, alustades uutest sukkpükstest-sokkidest ja lõpetades aktiivsusmonitoride, näpuvurride ja multikategelastega joogitopsidega. Valdavalt tuleb poodides suurem koolikaupade valik müügile juuli lõpul või augusti esimestel päevadel, samas läheb suuremaks ostmiseks augusti lõpul ja septembri alguses.

Apollo ostu- ja turundusjuht Eha Pank ütles, et kui muidu on koolikaubad tootevalikus aasta ringi, siis juuli lõpust on müügil koolikaupade laienenud valik.

Samal ajal paiskas koolikaubad müügile ka Selver, mille kommunikatsioonispetsialisti Karl-Villiam Vaseriku sõnul hakatakse nende vastu ka kohe huvi tundma, sest eriti esimesse klassi minejad lähevad neist justkui hasarti.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back