Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Täna öösel on tavaantenniga vaataja telepilt häiritud

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Teler. | FOTO: Scanpix

Ööl vastu kolmapäeva, 6. septembrit on Kesk- ja Lõuna-Eestis häiritud tavaantenniga telerivaatamine, kuna saatjate hooldustööd tekitavad katkestusi telekanalite edastamises ajavahemikus kell 1.00 kuni 6.00.

Kui peale hooldustöid ei ole telekanalid nähtavad, siis tuleb digiboksis või -teleris teha uus kanaliotsing ja sõltuvalt seadmest ka alg- ehk tehaseseadete taastamine. Mõnel juhtul võib antennisüsteem vajada ümberseadistamist. Täiendav info hooldustööde kohta on leitav asub Levira kodulehelt.

ZUUMtv kliendid saavad selleks juhiseid Starmani kodulehelt, kus on piltidega illustreeritud juhendid. Vajadusel saab pöörduda Starmani klienditeeninduse poole klienditoe telefonil 677 9900 ja e-posti aadressil klienditugi@starman.ee.

«Hooldustööde tulemusena lähevad TV-saatjad üle madalamatele, tunduvalt paremini levivatele sagedustele, mis parandab televaatajatele signaali vastuvõttu,» selgitas Levira võrguteenuste divisjoni direktor Meelis Anton. «Sageduskanalite muutus tuleneb Euroopa Komisjoni otsusest anda osa digitelevisiooni praegustest sageduskanalitest edaspidi mobiilse interneti käsutusse ning Levira on seetõttu tänavu teinud üle Eesti TV-saatjate hooldustöid.»

Levira palub vabandust muudatustega kaasnevate ebamugavuste pärast.

Tagasi üles