Kuidas vaadata, kas sinu Ryanairi lend on tühistatud?

DZDTLN10: RYANAIR : TALLINN, 14DEC10 RYANAIR EESTI sm/Foto STANISLAV MOSHKOV/DENJ ZA DNJOM

FOTO: STANISLAV MOSHKOV/

Seoses lendude massilise tühistamisega on Ryanairi klientidel võimalik uuelt veebilehelt lihtsa vaevaga näha, kas nende lend on tühistatud.

Lihtne tööriist, mille arendas välja rahastamisega tegelev rühmitus Rangewell, laseb klientidel kontrollida, kas nende lend on tühistatud. Sisestada tuleb lennunumber, lennujaam või väljumiskuupäev ja seejärel vajutada search-nupule. Juhul kui leidub tühistatud lende, ilmub nendest nimekiri, teatab Business Insider.

Möödunud nädalal teatas Ryanair, et segadus pilootide graafikutega tõi kaasa iga päev kuni 50 lennu tühistamise järgnevaks kuueks nädalaks.

Ettevõtte juht Michael O'Leary tunnistas eelmisel nädalal, et nad korraldasid tõsise segaduse, kuid ettevõte pole siiani suutnud lahendada kriisi väidetavat tegelikku põhjust, milleks on pilootide üldine nappus. Möödunud nädalal kirjutasime, et konkureeriv lennuettevõte napsab Ryanairilt järjest piloote endale.

Lennuliin alustas ka uut piletikampaaniat, mille käigus müüakse pileteid alates viiest naelast, et võita tagasi pettunud kliente.

Tagasi üles