Sisuturundus

Rajaleidja on väga huvitav tööriist!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Rajaleidjas kasutatakse nõustamisel erinevaid mängulisi vahendeid.

FOTO: SA Innove Rajaleidja

Eestit külastanud CEDEFOPi (Euroopa komisjoni hariduse agentuur-toim) karjääriteenuste peaekspert Pedro Moreno da Fonseca tutvustab, kuhu suunas valdkond Euroopas liigub ja miks Eestis loodud Rajaleidja keskused teistele riikidele eeskujuks on.

CEDEFOP on pea kolm aastat uurinud, kuidas info- ja kommunikatsioonitehnoloogia mõjutab tööturgu ja karjääriteenuseid. Üheks uurimisobjektiks sai valitud ka Innove Rajaleidja võrgustik, mille puhul peeti märkimisväärseks, et võrgustik kasutab mängulisust ja loovaid lahendusi, mis on osutunud edukaks lähenemiseks.

Pedro Moreno da Fonseca külastas Eestit septembris toimunud konverentsil “Karjääriteenuste poliitika ja praktika”. Konverentsil osales ligi 200 karjääriteenuste valdkonna eksperti üle Euroopa. Konverentsi korraldas Sihtasutus Innove koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ning Cedefop’iga. Rohkem infot leiab www.innove.ee/guidanceweek2017.

Sihtasutus Innove on hariduse kompetentsikeskus Eestis, mis edendab üld- ja kutsehariduse valdkonda, pakub üle-eestilise Rajaleidja võrgustiku kaudu karjääri- ja õppenõustamisteenuseid ning vahendab Euroopa Liidu toetusi.  

Toimetus ootab lugejate küsimusi Saada küsimus
Tagasi üles