Sisuturundus

Veebivestluse teel on internetis nõustamisele lihtne ligi pääseda

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Alates 2017. aasta aprillist on Rajaleidja kodulehel võimalik nõu küsida chat’i teel.

FOTO: SA Innove Rajaleidja

E-nõustamine on Eestis muutunud järjest aktuaalsemaks teemaks pea igas nõustamise valdkonnas. Eestis karjääriteenuste e-nõustamist edendav Rajaleidja vestles Taani e-nõustamise eksperdi Elsebeth Nygaardiga valdkonna arengutest. 

Nygaard, kes tegeleb e-nõustamise arendamisega Taanis rõhutab, et info- ja kommunikatsioonitehnoloogia arengud on põnevad e-nõustamisega tegelevatele asutustele ja see on kindlasti koht, kus kätt pulsil hoida. Milliseid kasutegureid näeb spetsialist veel e-lahenduste kasutamises, vaata lähemalt videost.

Elsebeth Nygaard  külastas Eestit septembris toimunud konverentsil “Karjääriteenuste poliitika ja praktika”. Konverentsil osales ligi 200 karjääriteenuste valdkonna eksperti üle Euroopa. Konverentsi korraldas Sihtasutus Innove koostöös Haridus- ja teadusministeeriumi ning Cedefop’iga. Rohkem infot leiab www.innove.ee/guidanceweek2017.

Sihtasutus Innove on hariduse kompetentsikeskus Eestis, mis edendab üld- ja kutsehariduse valdkonda, pakub üle-eestilise Rajaleidja võrgustiku kaudu karjääri- ja õppenõustamisteenuseid ning vahendab Euroopa Liidu toetusi. 


Toimetus ootab lugejate küsimusi Saada küsimus
Tagasi üles