Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Saaremaale sõitjad peavad homsest gaasile vajutamisega ettevaatlikud olema

4
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Are kiiruskaamera, liiklus | FOTO: Mailiis Ollino/

Homme, 30. novembril paigaldatakse riigiteedele kolm uut kiiruskaamerat: kaks mõõtekabiini Läänemaale Lihula valda ning üks mõõtekabiin Harjumaale Saue valda Hüüru külla.

«Uued kiiruskaamerad kohe tööle ei hakka, kuna esmalt toimuvad seadistus- ja häälestustööd ning liikluskorraldus tuleb viia vastavusse uute oludega,» lausus maanteeameti liikluskorralduse osakonna liikluskorraldusvahendite haldur Krisela Uussaar. «Kiiruskaamerate paigaldamisega soovime eelkõige vähendada kiirusületustega kaasnevaid ohutegureid liiklejatele.»

Tööde käigus paigaldatakse liiklejaid uutest kiiruskaameratest teavitavad liiklusmärgid.

Seega, uued kiiruskaamerad kohe trahvi tegema ei hakka. Maanteeamet teavitab liiklejaid kiiruskaamerate käivitamisest eelnevalt üleriigilise meedia vahendusel.

Uute kiiruskaamerate asukohad: Risti–Virtsu–Kuivastu maantee 42. km ja 43. km ning Tallinna–Paldiski maantee 16. kilomeeter.

Kokku on Eestis 65 kiiruskaamera mõõtekabiini ja 47 mõõtesüsteemi. Kõikide Eestis asuvate kiiruskaamerate asukohad leiab siit.

Tagasi üles