Eckerö Line asub uuest aastast tihedamini sõitma ja varem väljuma

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Eckerö Line laev, praam.

FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Alates 3. jaanuarist tiheneb Eckerö Line’i sõidugraafik. MS Finlandia hakkab Tallinnast väljuma hommikul kell 6 ja maabub Helsingis 8.15. Sõiduaeg lüheneb tänu Helsingi Läänesadama uuele terminalile 15 minuti võrra.

«Lisasime MS Finlandia sõidugraafikusse veel ühe väljumise, kuna reisijate arv on sel aastal jõudsalt kasvanud – suurenenud on nii eestlastest reisijate kui ka üllatuslike, näiteks hiina ja jaapani rahvusest reisijate arv,» rääkis Eckerö Line Eesti müügi- ja turundusjuht Peep Siinmaa.

Siinmaa rääkis, et tänu Helsingi Läänesadama uuele terminalile on võimalik sõiduaega lühendada kahe tunni ja 15 minutini, sest terminalis on laevadel vähem manööverdamist.

MS Finlandia väljub alates 3.01.2018 Tallinnast varahommikuti esmaspäevast laupäevani. Sõiduplaani lisandub ka õhtune väljumine Helsingist. Kell 21.40 väljuv laev hakkab sõidutama reisijaid Tallinnasse iga päev, välja arvatud laupäeviti.

Eckerö Line randub ja väljub Tallinnas reisisadama B-terminalis ja Helsingis uues Lääneterminalis. Muudatused hakkavad kehtima alates 3.01.2018, uue sõidugraafiku leiab Eckerö Line’i veebilehelt.

Toimetus ootab lugejate küsimusi Saada küsimus

Populaarne

Tagasi üles