Meeldetuletus: Maxima boonusraha aegub kuu lõpus

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Kliendikaardid.

FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Maxima jaeketi kliendikaardi «Aitäh» omanikud saavad kuni 31. märtsini 2018 kasutada möödunud aasta vältel kogutud rahalisi boonuseid. Märtsikuu seisuga on kasutamata veel 375 000 euro eest boonusraha. 

«Kogutud rahaliste boonuste saldot saab kontrollida ostutšekilt,» viitas Maxima kommertsdirektor Kristina Mustonen, kuidas saab teada palju on Maxima raha kogutud. «Nii kogutud kui kasutatud boonuste summad kajastuvad igal ostutšekil eraldi ridadena,» lisas ta ja tõi välja, et mullu koguti pea neli miljonit eurot boonusraha, millest on alles veel 375 000 euro eest boonuseid.

«Loodame, et järelejäänud kuu jooksul kasutatakse möödunud aastal teenitud boonusraha sama aktiivselt kui seda seni on tehtud,» kutsus Mustonen kõiki püsikliendiprogrammi liikmeid Maxima kauplustesse «Aitäh» kaardile kogutud rahalisi vahendeid kasutama.

Maxima kliendikaardi omanike arv ulatub 700 000 inimeseni. Kliendikaardiga ei kogu boonusraha alkoholi- ega tubakatoodetelt. Ühe kalendriaasta jooksul kogutud boonuseid saab kasutada käesoleva kalendriaasta 31. märtsini.

Toimetus ootab lugejate küsimusi Saada küsimus

Populaarne

Tagasi üles