Saaremaa ralli ajal sõidavad Virtsu-Kuivastu liinil kolm laeva

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Parvlaev Piret Kuivastu sadamas.

FOTO: Mihkel Maripuu / EESTI MEEDIA/SCANPIX BALTICS

Seoses Saaremaal oktoobri teisel nädalavahetusel peetava ralliga lisab TS Laevad kokkuleppel maanteeametiga Virtsu-Kuivastu liinile 22 täiendavat reisi ning toob parvlaevade Tõll ja Piret kõrval liinile ka parvlaeva Regula.

TS Laevad juhatuse esimehe Jaak Kaabeli sõnul on oodata Saaremaale reisimise vastu suurt huvi. «Saaremaa ralli kuulub kindlasti nende ürituste hulka, mis toob saarele tavapärasest rohkem külastajaid,» sõnas Kaabel. «Oleme koostöös maanteeametiga tihendanud parvlaevade sõidugraafikut ning lisanud liinile ka kolmanda laeva. Soovime tagada sujuva ülesõidu nii rallil osalejatele, rallihuvilistele kui tavapäraselt Saaremaale sõitjatele.»

Reedel, 12.oktoobril ja pühapäeval, 14.oktoobril on mõlemale päevale lisatud 11 täiendavat reisi. Täiendavad reisid teeb parvlaev Regula ning need on lisatud praamid.ee piletimüügisüsteemi.

«Kuigi tänase päeva seisuga on tervel rallinädalal veel hulganisti e-pileteid saada, siis palume piletiostu mitte jätta viimasele minutile ning soetada sujuvaks  ja muretuks reisiks piletid juba praegu meie e-teenindusest,» lisas Jaak Kaabel.

Toimetus ootab lugejate küsimusi Saada küsimus

Populaarne

Tagasi üles