Eestis avati vene superstaari brändipood

Timati esinemas Punanel väljakul

FOTO: Ramil Sitdikov / Sputnik

Möödunud reedel avati Tallinnas T1 kaubanduskeskuses vene räppari Timati brändi Black Star Wear kauplus, mis on esimene omasugune väljaspool Venemaad ja SRÜ-d.

Black Star Weari frantsiisiosakonna juhataja Artur Voloshini sõnul on brändi tootevalikus aktiivse elustiili moerõivad, spordirõivad täiskasvanutele ja lastele, aksessuaarid ning sarnased rõivad lastele ja vanematele. Regulaarselt hakatakse müüma kaubamärgi BlackStar artistide ehk Timati, Mot, Egor Kreed ja Klava Koka kapselkollektsioone, ütles Voloshin pressiteate vahendusel.

Black Star Wear tegutseb frantsiisi alusel, tegemist on brändi esimese ja ainsa kauplusega Euroopas. Lähiajal on kavas tootevaliku laiendamine, brändi arendamine ja selle tuntuse suurendamine.

Vene moodsate noorterõivaste brändi Black Star Wear lõid 2010. aastal muusikafirma Black Stari osana artist Timati ja tema partner ja sõber Pavel Kurjanov ehk Pashu. Esialgu hõlmas bränd T-särke koos autori trükipiltidega. Seoses kasvava populaarsusega tootevalikut laiendati.

Venemaa ja SRÜ suuremates linnades on kaubamärgil avatud üle 50 frantsiisikaupluse.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back