Prisma avab oma esimese supermarketi vanalinnas

Prisma.

FOTO: SILLE ANNUK / PM/SCANPIX BALTICS

Eestis laienemist plaaniv Prisma avab oma esimese supermarketi järgmise aasta suvel Tallinna vanalinnas asuvas endises WW-Passaažis.

Vanalinna Prisma tuleb aadressile Aia 3, kus see hakkab tegutsema ööpäev läbi avatud supermarketina. 1000-ruutmeetrise poe eesmärk on rahuldada linliku elustiiliga inimeste vajadusi ning fookus saab olema valmistoitudel, tervislikel valikutel, mugavatel ja kiiretel ostudel.

Prisma tegevdirektor Jussi Nummelin väljendas heameelt, et kett avab esimese uue kaupluse südalinnas, kus tulevased kliendid saavad samuti nautida Prisma head valikut ja häid hindu.

«Vanalinna Prisma on meie laienemisplaanide seisukohalt oluline samm, sest võimaldab brändi, sortimenti ja häid hindu tutvustada uuele sihtgrupile,» ütles Nummelin. «Poe asukoht linna südames ei pea tähendama kõrgemaid hindu. Me tahame, et inimene saaks Vanalinna Prismas kiirelt ja mugavalt sooritada nii oma suuremad kui väiksemad ostud hoolimata kellaajast.»

Uue Vanalinna Prisma jaoks renoveeritakse endine WW-Passaaži hoone 2019. aasta kevadeks, misjärel alustatakse kaupluse sisustamisega ja avamise ettevalmistamisega.

«Loodetavasti saame juba üsna pea teavitada järgmiste uute kaupluste asukohtadest, sest mitmed läbirääkimised on jõudmas lõpusirgele,» lisas Nummelin. «Et oma pikaajalisi strateegilisi sihte saavutada, avame lähiaastatel kokku 10 uut supermarketit. Soovime tulla oma klientidele lähemale ning avada uued kauplused kohtades, mis jäävad inimeste igapäevastele liikumisteedele või asuvad nende kodu- või töökoha läheduses. Selleks oleme avatud ka uutele kohtadele ja pakkumistele.»

Prisma kommunikatsioonijuhi Piret Lankotsa sõnul on Prismal plaan avalda lähiaastatel 10 uut kauplust, millest Porto Franco on hüpermarket, teised aga supermarketid. «Seni on suured hüpermarketid olnud kesklinnast kaugemal ja pigem suuremate nädalaostute tegemiseks,» sõnas Lankots. «Väiksemad, kuid mugavama asukohaga Prismad muutuvad nüüd aga kõigile kättesaadavamaks ning nii saab üha enam inimesi osa meie heast tootevalikust ja ühest soodsaimast ostukorvist. Uued kauplused tulevad Tallinnasse ja selle lähiümbrusesse.»

Ööpäev läbi avatud Vanalinna Prismaga üheaegselt avab samal aadressil teisel korrusel uksed ka 24/7 tegutsev jõusaal Gym!, omaniku MyFitnessi jaoks saab see olema kolmas selline spordiklubi.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back