Pitsa eest sai maksta maitse järgi

Õhukesepõhjaline pitsa.

FOTO: Dmitri Kotjuh / Jarva Teataja /

Laupäeval said kõik Kuressaares Lossi tänaval asuva restorani Castello külalised oma tellitud pitsale ka ise hinna määrata.

Restorani juhataja Aive Laanemetsa sõnul toimus selline üritus neil teist korda _ kui esimesel hinnanguõhtusöögil küsiti külastajate arvamust a la carte'i roogade kohta, siis nüüd olid klientide tagasiside märklauaks itaaliapärased õhukesepõhjalised pitsad, vahendab Meie Maa.

Söögiüritusi, kus klient saab hinna määramisel korraks ohjad oma kätte, plaanitakse Laanemetsa kinnitusel edaspidi teha iga menüüvahetuse puhul. «Kuna meie esimesel hinnanguõhtusöögil jäid paljud külastajad ootamatult suure huvi tõttu võimalusest ilma, oleme mõelnud uue menüü tulekul teha mitu õhtusööki, et oma arvamust avaldada saaksid võimalikult paljud,» rääkis ta.

Laanemets tunnistas, et kui meeskonnaga esimest hinnanguõhtusööki plaaniti, käis keskustelust läbi ka mõte, et võimalust ise toidule hind määrata võivad kliendid ehk oma rahakoti huvides n.-ö ära kasutada. «Tegelikult maksti rohkem, kui hind hinnakirjas oli,» tähendas ta.

Loe lähemalt Meie Maast.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles