Piiramatu tasuta parkimise lõpp: Kristiine Keskus seab parkimispiirangu

Paljud äärelinna elanikud kasutavad Kristiine Keskuse parklat «pargi ja reisi» otstarbel.

FOTO: TAIRO LUTTER / PM/SCANPIX BALTICS

Alates 18. veebruarist on Kristiine Keskuse parklas võimalik parkida kuni neli tundi ööpäevas. Muudatuse tulemusel soovitakse parandada keskuse klientide parkimisvõimalusi. Praegu kasutavad keskuse tasuta parklat sageli sõidukiomanikud, kes tegelikult kaubanduskeskuses ostlemas või teenuseid tarbimas ei käi.

«Keskuse parklat kasutatakse tihti «pargi ja reisi» eesmärgil kesklinnas töötavate inimeste poolt, mistõttu on kaubanduskeskuse külastajatel tekkinud tipptundidel tõsiseid raskuseid parkimiskoha leidmisega. Uuele lahendusele üle minnes näeme, et see kiirendab vaba parkimiskoha leidmist ja klientide elu läheb mugavamaks,» ütles Citycon Eesti kaubanduskeskuste juht Helen Metsvaht.

Metsvahti sõnul on tegemist järgmise sammuga, inimestele keskusesse pääsemine ja seal viibimine muretumaks teha. «Möödunud kevadel suurendasime parkimiskohtade vahesid, et vähendada plekimõlkimist, hiljuti valmisid keskuses siseinterjööri värskendustööd ja oleme alustanud juba ka välisilme uuendamisega. Kõik need otsused on klientide poolt hästi vastu võetud, loodame mõistvat suhtumist ka parkimisaja limiidi suhtes,» lisas Metsvaht.

Keskuse parkimisalal kehtestatakse parkimise ajaline piirang neli tundi ööpäevas. Kaubanduskeskuse külastajatel palutakse parkimise alustamisel märkida parkimise alguse aeg, tehes seda kas parkimiskellaga või registreerides sõiduk keskuse sissepääsude juures asuvates parkimiskioskites. Keskuse väliparklas on parkimine lubatud ajavahemikul 7.00-23.00, katuseparkla on klientidele avatud 7.45-23.00.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back