Tallinnas Kristiine Keskuses saab edaspidi parkida neli tundi ööpäevas

Paljud äärelinna elanikud kasutavad Kristiine Keskuse parklat «pargi ja reisi» otstarbel.

FOTO: TAIRO LUTTER / PM/SCANPIX BALTICS

Alates esmaspäevast on Tallinnas Kristiine Keskuse parklas võimalik parkida kuni neli tundi ööpäevas.

Muudatusega soovitakse parandada keskuse klientide parkimisvõimalusi, sest praegu kasutavad keskuse tasuta parklat sageli sõidukiomanikud, kes tegelikult kaubanduskeskuses ostlemas või teenuseid tarbimas ei käi, teatas keskuse omanikfirma Citycon. 

Keskuse parkimisalal kehtestatakse parkimise piirang neli tundi ööpäevas. Kaubanduskeskuse külastajatel palutakse parkimise alustamisel märkida parkimise alguse aeg, tehes seda kas parkimiskellaga või registreerides sõiduk keskuse sissepääsude juures asuvates parkimiskioskites. Keskuse väliparklas on parkimine lubatud ajavahemikul 7-23, katuseparkla on klientidele avatud kell 7.45-23.

«Keskuse parklat kasutatakse tihti «pargi ja reisi» eesmärgil kesklinnas töötavate inimeste poolt, mistõttu on kaubanduskeskuse külastajatel tekkinud tipptundidel tõsiseid raskuseid parkimiskoha leidmisega. Uuele lahendusele üle minnes näeme, et see kiirendab vaba parkimiskoha leidmist ja klientide elu läheb mugavamaks,» ütles Citycon Eesti kaubanduskeskuste juht Helen Metsvaht. 

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back