SUUR HINNAVÕRDLUS Kus saab kõige odavamalt rehvid vahetatud?

Rehvivahetus.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Kui talverehvide vahetus tuleb suuremale osale autoomanikele meelde alles esimese lumega, siis suverehve vahetatakse juba aegsamalt.

Rehvitakso OÜ müügijuhi Imbre Jõgimari sõnul hajuvad rehvivahetajad kenasti ühe kuu peale laiali, nii et kõiki rehvid jõuab õigel ajal ilusti ära vahetada ilma suurema kiirustamiseta.

«Palju rehvivahetajad kiirustavad rehve vahetama nagu jääks kuhugi hiljaks või aega oleks vähe,» sõnas Jõgimari. «Nüüd võib rahulikult võtta, sest aega on rehve vahetada kuni kuu lõpuni ja selle ajaga suudavad rehvivahetajad kõikidel rehvid ära vahetada.»

Jõgimari sõnul tuleks autoomanikul silmas pidada, et aprillis võib lund tulla. «Tavaliselt sulab see päevaga ära, aga kui see peaks juhtuma, siis peab selleks lihtsalt valmis olema.»

Postimehe võrdlusest selgub, et soodsaim on rehvid vahetada olenevalt velje tüübist ja mõõdust kas Rehvid Plussi, Rehvitakso, Aaluxi või Rehviringi töökodades. Kõige kallim rehvivahetus on pea konkurentsitult Vianoris.

Tallinnas Linnu teel asuvas Rehvid.ee töökojas tuleb aga arvestada, et mõningal juhul võivad lisanduda kleebitavad tasakaalud kaks eurot 60 grammi. Ühtlasi tuleb Rehvid.ee-s tasuda lisatasu mujalt kui Autorehvid OÜst ostetud uute rehvide paigaldusel viis eurot ühe rehvi kohta.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles