Ülipopulaarne kiirtoidukett KFC otsib Eestisse töötajaid

KFC tuleb sügisel Eestisse. FOTO: KFC

Apollo Group OÜ omandas rahvusvahelise kiirtoiduketi Kentucky Fried Chicken (KFC) frantsiisi Baltimaades ning toob esimesed restoranid Eestisse juba suve hakul. Nüüd otsitakse kiirtoidurestoranidele juhte. 

Restorani täpset asukohta veel ei avaldata, küll aga on teada, et see tuleb Tallinnasse.

KFC töökuulutus FOTO: CV keskus

Apollo Groupi tegevjuht Mauri Dorbek ütles veebruaris, et KFCi restoranid on end Lätis ja Leedus juba mitme aasta jooksul igati õigustanud. Kui Lätis avati populaarne KFCi restoran 3,5 aastat tagasi, siis Leedu turul tegutseb kaubamärk kolme toidukohaga juba viimased viis aastat ning on nautinud suurt tarbijamenu.

«Eestis on Apollo Groupil kavas avada esimene KFCi restoran juba juuni alguses ning jätkata seejärel hoogsat laienemist. Restoranides saavad lähema kolme aasta jooksul Eestis, Lätis ja Leedus tööd 300–400 inimest,» kinnitas Dorbek toona.

Apollo Group on holding-ettevõte, mis omab Apollo kauplusi, Apollo kinosid, O´Learyse meelelahutuskeskusi, Blenderi mahlabaare ja IceCafe jäätisekohvikuid, samuti filmidistribitsiooni ettevõtet Baltic Film Distribution. Apollo Groupi suuromanikud on Margus Linnamäe läbi UP Invest OÜ 55 protsendiga ja Ivar Vendelin läbi Sandbach OÜ 45 protsendiga.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back