Halvad uudised: juba teine firma lõpetab lendamise Tallinna-Londoni liinil

Wizz Airi lennuk

FOTO: Ramil Sitdikov / Sputnik/ Scanpix

Wizz Air sulgeb liini Tallinn–London, mille avas eelmisel sügisel. Sellel kevadel lahkus Tallinna–Londoni liinilt ka Briti lennuhiid British Airways, kirjutas portaal Reisidiilid.

Tallinna lennujaama kommertsjuhi Eero Pärgmäe sõnul on praeguse info kohaselt Wizz Air selle liini talvisest lennugraafikust välja võtnud ning hetkel ei ole täpsemat infot, kas järgmisel suvel liin taastatakse.

«Iga uue liini sisselendamine võtab aega, et see jõuaks ka reisijate teadvusesse. Otsused teeb iga lennufirma vastavalt oma strateegiale ja sellele, millistele turgudele ta parasjagu panustab. Praegusel hetkel mõjutab ilmselt paljude lennufirmade otsuseid ka teadmatus Brexiti osas,» kommenteeris Pärgmägi Reisidiilidele.

Wizz Airi esindaja sõnul sai Tallinna lennujaama teatel määravaks Tallinn – London Luton liini sulgemisel asjaolu, et lennukite täituvus ei vastanud lennufirma seatud ootustele. Piletid ostnud reisijaid teavitatakse ja pakutakse alternatiivset lennuplaani, lennupileti raha tagastamist või 120% pileti maksumuse ulatuses Wizzairi lennuliinide reserveerimise krediiti.

Tallinnast jääb Londonisse Gatwicki lennujaama lendama airBaltic 4 korda nädalas, easyJet 3 korda nädalas ja Stanstedi lennujaama lendab jätkuvalt Ryanair 4 korda nädalas.

Pikemalt portaalist Reisidiilid.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles