Viimase hetke jõulukingiideed

Taaskasutus teeb ilma ka jõulukinkide pakkimise alal.

FOTO: Liis Treimann

Kui sa pole veel mõeldagi jõudnud, mida lähedastele kinkida, siis allolevast leiad kindlasti mõne kiire jõulukingiidee, mille valimise/valmistamisega saab hakkama mõnest sekundist paari tunniga.


Õhtuleht tõi välja järgmised ideed:

Moosi-, mahla- või seenepurk: kui oled suvel hoolsalt hoidistanud, tasub sahvrist kaasa haarata mõni maitsva sisuga purk – mitte kõik inimesed ei jõua suvel metsa marjule-seenele, mitte kõik inimesed ei raatsi oma aega kulutada hoidistamisele.

Vaba aja kupong: lähedasi võib rõõmustada vaba aja kupongiga – vanavanemad võivad lubada noorperele näiteks üle nädala ühe vaba päeva või lapsed emale ühe nõudepesuvaba nädalapäeva.

Heade soovide hoidis: sõbrale võib kinkida purgi heade soovide või tarkuseteradega.

Käsitsi meisterdatud kuuseehted: need on soojad ja lõbusadki ning meenutavad kinkijat saajale veel aastategi pärast, kusjuures nende meisterdamine pole sugugi keeruline ega kulukas.

Kultuurielamusest suusavarustuseni: viimasel hetkel võib läbi hüpata ka internetist ja osta sealt mõni viimase hetke kingitus – sealt saab alates ajakirjatellimusest (www.tellimine.ee; lehepunkt.ee) ja teatripiletitest (piletimaailm.com, piletilevi.ee) kuni lauanõudeni ja suusavarustuseni (nevene.ee), teismelisele on hea kingitus näiteks kinokupong (cinamon.ee; superkinod.ee), millele võiks lisada ka pisut popkorniraha.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada

Populaarne

Tagasi üles