Sisuturundus

Professionaalsete sisejalanõudega on jalad hoitud

FOTO: Tamrex OÜ

Arvestades jalalaba suhteliselt väikest pindala ja sellele mõjuvat üsnagi suurt raskust kehakaalu näol, pole imestada, et nii väike keha osa koosneb muuhulgas 20 lihasest, 33 liigesest ja 26 luust. Seetõttu vajavad jalad professionaalset lähenemist ja kaitset, eriti kui päev möödub seistes, kõndides või mõlemat tehes.

Oleme harjunud jalgade kaitsmisest mõtlema vaid juhul, kui töökeskkonnas teostatud riskianalüüs tuvastab turvajalanõude kandmise vajalikkuse. Tegelikult vajavad jalad kaitset ka suure koormuse eest. Paljud liigesevalud on põhjustatud pikaaegse valede jalanõude kandmise tagajärjel. Kusjuures nimetatud vaevused ei teki kohe, vaid pika aja jooksul. Põlve- ja puusavalu, seljavalu, mõnel juhul isegi peavalud võivad olla alguse saanud piisavast toest ilma jäetud ja kurnatud jalalabadest. Lisaks on jalatalla all mitmed olulised punktid, mis seotud paljude siseorganitega.

Meditsiinitöötajad, laborandid, juuksurid, ilu- ja klienditeenindajad, toiduaine- ja farmaatsiatööstuses või elektroonika valdkonnas, aga ka mujal tegevad inimesed teavad, et tööpäev võib jalgadele väga kurnav olla. Seda peetakse paljude ametitega paratamatult kaasas käivaks nähtuseks. Tegelikult on vägagi palju võimalik ära teha kvaliteetsete ja õigesti valitud jalanõude kandmisega.

Saksamaal üle 80 aasta tagasi tegevust alustanud ning just sisejalanõude arendamisele ja tootmisele spetsialiseerunud ABEBA on tänaseks suurima valiku ja parimate ESD jalanõude tootja Euroopas. Tegemist pole vaid kaunikõlalise kaubamärgiga, vaid päriselt oma tootmise üle kontrolli omava ettevõttega, kelle eesmärgiks on mugavate, vastupidavate ja nägusate sisejalanõude valmistamine.

FOTO: Tamrex OÜ

Üks on kindel, jalanõud peavad hästi istuma

ABEBA kauakestev anatoomiline toestus kombineerituna erinevate vormidega annab võimaluse valmistada mugavad ja hästiistuvad jalanõud, mis sobivad erinevate jalakujudega.

Korralik libisemiskindlus kohustuslik

ABEBA jalanõude välistaldade spetsiaalselt välja töötatud erinevad mustrid ja materjali kombinatsioonid tagavad väga hea libisemiskindluse mistahes põrandapinnal. Nii väheneb jalavääratuse või libisemise tagajärjel kukkumise risk. 40% töökeskkonnas juhtunud õnnetused on libisemise tagajärjel kukkumised. Põhjusena aga ei esitata libisemist, vaid kukkumist. Näiteks luumurd kukkumise tõttu.

Ohud erinevad töökeskkonniti. See, mis sobib hästi betoonpõrandal kandmiseks, pole parim valik keraamilisele plaadile või õlistesse tingimustesse.

Jalanõude talla kulumisega väheneb harilikult ka libisemiskindlus. ABEBA suudab hoolikalt valitud kvaliteetsete materjalide ja spetsiaalsete tehnoloogiate abil taldade libisemiskindluse säilitada ka pool aastat pärast esmakordset kandmist.

Ka sisu loeb

Vahetatavad sisetallad ja hingav antibakteriaalne vooder hoiavad tervislikku mikrokliimat jalanõude sees. Lisaks on ABEBA sisetaldadel pehmendav toime kogu sisetalla ulatuses. ABEBA jalanõudesse saad panna ka enda ortopeedilised sisetallad.

Kvaliteetsed Euroopas toodetud ABEBA sisejalanõud on saadaval TAMREXi kauplustes ja TAMREXi e-poes.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back