Esimene sporditarvete taaskasutuslaat oli rahvarohke

Suusad.

FOTO: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Laupäeval toimunud Tartu esimene sporditarvete taaskasutuslaat kujunes rahvarohkeks – maja oli täis juba esimese tunniga.

«Laadal jagus nii müüjaid kui ostjaid ning kohe esimese tunniga oli maja rahvast täis. Eriti hästi läksid kaubaks suusad ja uisud, aga ka talvised spordiriided. Inimeste huvi näitab, et selline ettevõtmine oli igati vajalik ja kindlasti tahame laatadega jätkata,» ütles SA Tartu Sport juhatuse liige Eve Lill.

Taaskasutuslaadal korraldati TÜ Kliinikumi Lastefondi toetuseks heategevusmüük, kuhu annetasid oma spordiriideid mitmed Eesti tuntud sportlased. Muude esemete seas läksid müüki näiteks Andrus Värniku maailmameistri särk ja Gerd Kanteri Eesti koondise särk, Kati Tolmofi Pekingi olümpiamängude riideid ja meeneid, Aleksander Tammerti koondisedress ja TÜ korvpallimeeskonna liikmete särgid. Samuti annetati Lastefondile leitud esemete müügist saadud raha. Lastefondi heaks tehtud müügist saadud 328 euroga toetatakse projekti, mille abil ostetakse laste taastusravis kasutatavale kõnnirajale rakmed.

Järgmise kasutatud sporditarvete laat toimub aprillis.

Toimetus ootab lugejate küsimusi Saada küsimus

Populaarne

Tagasi üles